Small Batch Set s Jalapeňos

Sada našich extra limitovaných výrobků, poznávejte nový chutě, ale rychle, jak se vyprodají, další z této sady už dělat nebudeme :-) 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
667 Kč –14 % 567 Kč 493,04 Kč bez DPH
Small Batch Set s Jalapeňos
small batch 1 small
667 Kč –14 %

Rádi zkoušíte nový chutě, stejně jako my? Nám se tyhle Small Batch výrobky hrozně líbí - jsou to extra limitovaný edice, který uděláme jen jednou a hotovo :-) . 

Připravili jsme si pro vás parádní sadu z našich top Small Batch výrobků, a ještě k tomu ve zvýhodněné ceně oproti jednotlivým výrobkům. 

První výrobek je variace na náš bestseller, v tomto případě jsme ale v receptu vyměnili koření, a můžete tak ochutnat Cibulové chutney s kardamomem a skořicí, který je neskutečně navoněný, a s dobře uzrálým sýrem dokáže spustit Pavlovův reflex na první dobrou. 

Druhý výrobek v setu je Indické chutney,což je krásná směs řepy, cibule, a indickýho koření. Hodí se téměř k čemukoli slanýmu, nám nejvíc chutná na pečeným masu. 

Třetí dobrota je Barbecue omáčka s černým česnekem, kterou ocení především hledači ultimátní Umami (česky "lahodné") chutě, protože černý česnek je explozí této páté chutě, ale přírodní cestou, bez umělých dochucovadel. 

Čtvrtý kousek je pro všechny příznivce samotných paprik - námi vlastnoručně uzené Jalapeňos, ve sladkokyselém nálevu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: