Chipotle

Chipotle papričky hrají v týhle mírně pálivý omáčce prim! Silně nakouřená hotsaucka, perfektní k mexické kuchyni! 

Dostupnost Skladem
109 Kč 97,32 Kč bez DPH

Teď si asi říkáte, že už jsme se definitivně zbláznili. Proč prodáváme konkurenční výrobek a ještě z kategorie běžně dostupných výrobků? Nehledejte za tím konspirační teorie, realita je jednoduchá – tahle omáčka je prostě ZATRACENĚ DOBRÁ, protože si na nic nehraje. 

Nemá žádný světový ocenění, ale je skvěle vychucená. Uzené papričky Jalapeño (známé pod názvem Chipotle) společně s rajčaty, medem a dalšími ingrediencemi vytváří překvapivě rozmanitou chuť, ale co si budeme nalhávat, omáčka je po papričkách především vyuzená. Vyrábí ji mexická společnost El Yucateco, kterou založili před více než 50 lety a také byla kdysi malou firmičkou... Ale za tu dobu vyrostli do velké společnosti, která prodává své zboží do celého světa.

Dejte si ji na tacos, do burrita, na fazole, na pořádný kus steaku, prostě tam, kde chcete cítit vůni a chuť kouře, s lehkou pálivostí. 

Složení: pitná voda, glukózový sirup, papričky Chipotle (10 %), rajčata, med, koření, jedlá sůl, cibulový prášek, konzervanty benzoan sodná a kyselina octová, antioxidant kyselina citronová. 

Výrobce:
El Yucateco
32 506 O 2
97000 Mérida, Yucatán
Mexiko

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli Omáčky
Pálivost: 2/5
Obsah: 150 ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 5.10.2021
Vynikající nakouřené aroma chipotle, sladko kyselá, jemně pikantní. Hodí se snad na všechno od knedlíků s vajíčkem až po dip k nachos.
5
JO Avatar autora | 14.2.2021
Super