Gabko Chili

Webová stránka značky: Gabko Chili


Ten kluk se jmenuje Gábor Nagy, ale kamarádi mu neřeknou jinak než Gabko. Dostat se na samotný vrchol ve světě chilli trvalo Gabkovi, který žije kousek od slovenských hranic ve městě Nagymaros, osm let.

img1


„Moje posedlost začala v létě roku 2011, kdy jsem ochutnal svoje první habanero. Tehdy jsem se rozhodl, že potřebuju takový produkt, který se dá použít jako koření, ale přitom s ním nepřesolím jídlo. Chtěl jsem i z malé kapky omáčky nebo špetičky koření dostat požadovanou pálivost. Ale to mi nestačilo – hlavním cílem bylo zachovat chuť papriček, samozřejmě bez zbytečných přidaných látek, čistě na přírodní způsob. No a dost brzo mi došlo, že pokud něco takového chci, budu si to muset vyrobit sám,“ říká Gabko.

Gabkovým sloganem a životním krédem je: „ŽÁDNÝ KECY, JEN NEJSILNĚJŠÍ PAPRIČKY SVĚTA!“

„Chtěl jsem pro sebe vyrobit omáčku, kterou tehdy v Maďarsku nebylo možné koupit. Začal jsem pěstovat papriky na balkóně a na malé zahrádce. Už první rok se mi podařilo vypěstovat takové množství, že jsem mohl rozdávat svým kamarádům a známým,“ vzpomíná Gabko na své začátky.
Prvními produkty v jeho portfoliu byla omáčka Hot Pepper a pyré, se kterými se nemohlo rovnat nic v běžných obchodech. Dnes už Gabko vyrábí nejen omáčky z nejsilnějších chillipapriček, ale také pro zastánce méně pikantních chutí.
„Značka GabkoChilli je pro mě celá moje rodina. Opravdu, bez pomoci manželky a dětí bych to sám už nezvládal. Moje hobby se pro mě stalo regulérním zaměstnáním,“ usmívá se Gabko.

37


A co je nejlepší? Že si vybrané Gabkovy omáčky můžete koupit v našem e-shopu! Máme s GabkoChili podobnou filozofii, máme rádi originální chutě a řekli jsme si, že by byla škoda českým milovníkům chilliomáček nezprostředkovat světovou špičku. Takže… tady je máte!

Výrobce:
Gábor Nagy / Nagy Izsák Veronika
2626 Nagymaros, Szálloda út 21
Maďarsko

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
gabko ale mango habanero hot sauce
Oceněný produkt
170 Kč

Jednoduchá ale úžasná kombinace manga a piva. Jako na pláži někde v Thajsku.

 

173
gabko hot peppers sauce 2
Oceněný produkt
239 Kč

Extrémně pálivé chilli papričky ve žlutém provedení! A trocha octa a soli. Maďarské peklo v banánových barvách.

167
gabko hot pepper sauce 2
Oceněný produkt
239 Kč

Extrémně pálivé chilli konzervované octem a solí. Maďarská verze pekla!

 

161

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem