Jak nakupovat

Jak nakoupíte oceněné chilli omáčky od My-Chilli, ale i dalších výrobců?

Je to snadné, pro jednoduchou navigaci můžete použít tlačítko Eshop v horní navigační liště na našich stránkách, případně menu Kategorie vlevo na stránce. Zde již naleznete nejen naše výrobky, ale také námi ověřené chilli speciality od dalších výrobců, se kterými spolupracujeme, a jejich zboží máme vždy před zařazením do prodeje také ochutnané. 

Doprava zboží a cena dopravy

V současné chvíli nabízíme tyto varianty bez ohledu na hmotnost zásilky, :

  1. GLS - 99 Kč včetně DPH 15%. Klasická forma dopravy přímo na adresu, pro balíky až 25 kg. 
  2. DPD - 139 Kč včetně 15% DPH,. Dražší varianta dopravy přímo na adresu, zato s komfortnějším sledováním zásilky, možností změnit údaje o doručení a kontaktem na kurýra. Společnost DPD až na vzácné výjimky, obvykle okolo vánoc, zvládá doručit balíky do druhého dne ode dne odeslání. 
  3. Zásilkovna - 70 Kč včetně 15% DPH do 5kg hmotnosti, 160 Kč včetně DPH za 5-+10 kg hmotnosti.  Nejlevnější forma dodání objednávky pomocí přepravní společnosti - u Zásilkovny se však jedná o doručení na jednu z poboček, ve které balíky zaslané přes Zásilkovnu můžete vyzvednout. 
  4. Osobní Odběr - zdarma. Zde máte na výběr 2 místa pro vyřízení osobního odběru - buďto v Brně Kavárna Na konečné, Medlánecká 2286/3, Řečkovice (konečná šaliny č.1), nebo v obci Blučina. Jakmile provedete objednávku s osobním odběrem, ozveme se Vám, a dohodneme se, na kterém místě a který den je možné zboží vyzvednout. Osobní odběr v Blučině je zpravidla možné provést do 15:00 ještě tentýž den, osobní odběry v Brně jsou vždy nejdříve den následující. Bez potvrení z naší strany, že je zboží připraveno k osobnímu odběru, NENÍ MOŽNÉ ZBOŽÍ VYDAT. 

 

Za dobírku si u každého z uvedených možností dopravu účtujeme poplatek 23 Kč, a tuto formu úhrady umožňujeme u každého z uvedených přepravců. 

Akce: při objednávce nad 1000Kč doprava ZDARMA! 

Možnosti platby

Na našem eshopu podporujeme tyto možnosti plateb:

  1. Platební brána GoPay(dopořučeno!) - pomocí této platební brány můžete objednávku uhradit hned několika způsoby, ten nejjednodušší je pomocí platební karty, který je prakticky okamžitý, a objednávka se tak s potvrzením platby ihned předává na expedici. Další možnost je pomocí převodu na účet - platební brána GoPay nabízí okamžitý převod pro drtivou většinu bank v České Republice, a my tak můžeme okažitě zboží expedovat. 
  2. Dobírka - za poplatek uvedený výše v sekci Doprava zboží, umožňujeme provést úhradu přímo přepravní společnosti. Tato volba je dostupná pro přepravní společnosti In-Time a DPD. 

 

Rychlost dodání zboží

V drtivé většině případů dodáváme zboží do tří pracovních dní. Pokud stihnete provést objednávku do 9:00 v daný den, zpravidla ji ještě ten den expedujeme, a následující den je balíček doručován. V případě objednání v pozdější čas, je zásilka předána dopravci při nejbližším svozu - následující pracovní den, a den poté je balíček zpravidla doručován. Pokud na zásilku spěcháte, uveďte prosím tuto informaci do poznámky při objednání. 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.