Jak nakupovat, doprava

Jak nakoupíte oceněné chilli omáčky od My-Chilli, ale i dalších výrobců?

Je to snadné, pro jednoduchou navigaci můžete použít tlačítko Eshop v horní navigační liště na našich stránkách, případně menu Kategorie vlevo na stránce. Zde již naleznete nejen naše výrobky, ale také námi ověřené chilli speciality od dalších výrobců, se kterými spolupracujeme, a jejich zboží máme vždy před zařazením do prodeje také ochutnané. 

Doprava zboží a cena dopravy

V současné chvíli nabízíme tyto varianty bez ohledu na hmotnost zásilky, :

  1. GLS - 139 Kč včetně DPH 15% do 3kg hmotnosti, 159 Kč včetně DPH 15% od 3 do 10 kg,  169 - 249 Kč včetně DPH 15%, dle váhy nad 10kg. Klasická forma dopravy přímo na adresu, pro balíky až do 31 kg. 
  2. GLS ParcelShop - 89 Kč včetně DPH 15% do 10 kg hmotnosti. Vyzvednutí zboží na dostupných výdejních místech GLS.
  3. DPD - 139-229 Kč včetně 15% DPH, dle váhy. Konkrétní částka Vám bude zobrazena před dokončením objednávky, podle zboží v košíku. Dražší varianta dopravy přímo na adresu, zato s komfortnějším sledováním zásilky, možností změnit údaje o doručení a kontaktem na kurýra. Společnost DPD až na vzácné výjimky, obvykle okolo vánoc, zvládá doručit balíky do druhého dne ode dne odeslání. 
  4. Zásilkovna - 79 Kč včetně 15% DPH do 5kg hmotnosti, 130 Kč včetně DPH za 5-+10 kg hmotnosti.  Nejlevnější forma dodání objednávky pomocí přepravní společnosti - u Zásilkovny se však jedná o doručení na jednu z poboček, ve které balíky zaslané přes Zásilkovnu můžete vyzvednout. 
  5. Osobní Odběr - zdarma. Jakmile provedete objednávku s osobním odběrem a zboží bude připraveno k odběru, obržíte e-mail s podrobnými informacemi. Bez potvrzení z naší strany, že je zboží připraveno k osobnímu odběru, NENÍ MOŽNÉ ZBOŽÍ VYDAT. 

 

Za dobírku si u každého z uvedených možností dopravu účtujeme poplatek 43 Kč, a tuto formu úhrady umožňujeme u každého z uvedených přepravců. 

Akce: při objednávce nad 2000Kč doprava ZDARMA přes Zásilkovnu a nad 3000 Kč přes GLS! 

Možnosti platby

Na našem eshopu podporujeme tyto možnosti plateb:

  1. Platební brána GoPay(dopořučeno!) - pomocí této platební brány můžete objednávku uhradit hned několika způsoby, ten nejjednodušší je pomocí platební karty, který je prakticky okamžitý, a objednávka se tak s potvrzením platby ihned předává na expedici. Další možnost je pomocí převodu na účet - platební brána GoPay nabízí okamžitý převod pro drtivou většinu bank v České Republice, a my tak můžeme okažitě zboží expedovat. 
  2. Dobírka - za poplatek uvedený výše v sekci Doprava zboží, umožňujeme provést úhradu přímo přepravní společnosti. Tato volba je dostupná pro přepravní společnosti In-Time a DPD. 

 

Rychlost dodání zboží

V drtivé většině případů dodáváme zboží do tří pracovních dní. Pokud stihnete provést objednávku do 9:00 v daný den, zpravidla ji ještě ten den expedujeme, a následující den je balíček doručován. V případě objednání v pozdější čas, je zásilka předána dopravci při nejbližším svozu - následující pracovní den, a den poté je balíček zpravidla doručován. Pokud na zásilku spěcháte, uveďte prosím tuto informaci do poznámky při objednání.