Jak nakupovat, doprava

Od 13.11.2023 jsme přešli na nový způsob dopravy. Důležitá novinka je hlavně ta, že všechny objednávky, které budou uhrazeny do 12:00, týž den odesíláme zákazníkům. V ideálním případě tak doručíme objednávku hned druhý den od objednání.

Jak nakoupíte oceněné chilli omáčky od My-Chilli, ale i dalších výrobců?

Je to snadné, pro jednoduchou navigaci můžete použít tlačítko Eshop v horní navigační liště na našich stránkách, případně menu Kategorie vlevo na stránce. Zde již naleznete nejen naše výrobky, ale také námi ověřené chilli speciality od dalších výrobců, se kterými spolupracujeme, a jejich zboží máme vždy před zařazením do prodeje také ochutnané. 

Doprava zboží a cena dopravy

V současné chvíli nabízíme tyto varianty:

  1. GLS na adresu: 129 Kč včetně DPH do 20 kg hmotnosti. Klasická forma dopravy přímo na adresu, pro balíky až do 20 kg. Při vyšších hmotnostech balíku individuální cena dle dohody.
  2. GLS - Výdejní místa + GLS Parcel Boxy + AlzaBoxy: 79 Kč včetně DPH do 10 kg hmotnosti. Vyzvednutí zboží na dostupných výdejních místech GLS.
  3. Zásilkovna - Výdejní místa + Z-Boxy: 79 Kč včetně DPH do 5kg hmotnosti, 130 Kč včetně DPH za 5-+10 kg hmotnosti.  Nejlevnější forma dodání objednávky pomocí přepravní společnosti - u Zásilkovny se však jedná o doručení na jednu z poboček, ve které balíky zaslané přes Zásilkovnu můžete vyzvednout. 
  4. Osobní Odběr - tato forma doručení zboží není možná na našem e-shopu. Pokud byste chtěli objednat zboží a osobně si jej vyzvednout na našem provozu (Blučina, Brno-venkov), kontaktujte nás na info@my-chilli.eu a domluvíme se individuálně.
  5. Elektronicky - ZDARMA - tato možnost je pouze pro dárkové poukazy. Není možné použít pro jiné produkty.

 

Za dobírku si u každého z uvedených možností dopravu účtujeme poplatek 43 Kč.

Při objednávce nad 1999,- Kč doprava ZDARMA.

Možnosti platby

Na našem eshopu podporujeme tyto možnosti plateb:

  1. Platební brána GoPay(dopořučeno!) - pomocí této platební brány můžete objednávku uhradit hned několika způsoby, ten nejjednodušší je pomocí platební karty, který je prakticky okamžitý, a objednávka se tak s potvrzením platby ihned předává na expedici. Další možnost je pomocí převodu na účet - platební brána GoPay nabízí okamžitý převod pro drtivou většinu bank v České Republice, a my tak můžeme okažitě zboží expedovat. 
  2. Dobírka - za poplatek uvedený výše v sekci Doprava zboží, umožňujeme provést úhradu přímo přepravní společnosti. Tato volba neíní dostupná pro přepravní společnost Zásilkovna.