Značka: My-Chilli

Habanero Hotsauce

169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Skladem

Čerstvé habanero papričky, citrón, rýžový ocet a česnek – mimořádně univerzální hotsauce

Kategorie: Chilli Omáčky
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 185ml
Pálivost: 4/5

Hotsauce je světově nejrozšířenější druh chilli omáčky, která stojí na octovém základu. Její složení je na rozdíl od jiných druhů omáček nekomplikované, používají se pouze základní suroviny, ale výsledkem je omáčka "s ksichtem" a často celosvětovou popularitou.

Naše Habanero Hotsauce je ale trochu jiná. Dominantu tvoří čerstvé papričky Habanero, jejichž ovocnou chuť doprovází svěžest citrónové šťávy. Habaneros, původem ze střední Ameriky, jsou známé svou mimořádnou citrusovou vůní. A právě ta dává této omáčce její charakteristický projev. Čili ten "ksicht".

Použití této omáčky je opravdu univerzální. Kombinovat ji můžete s masem, zeleninou a vším dalším, co vás napadne. Vzhledem k vyššímu obsahu čerstvého chilli je tento produkt vhodný i pro milovníky vyšších hodnot pálivosti.

 

Složení:

voda, chilli 27 % (Habanero Yellow), citrónová šťáva, ocet, cukr, česnek, zahušťovadlo: xanthan, regulátor kyselosti: kyselina citrónová

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 18.6.2020
Z produkce My-Chilli zatím moje nejoblíbenější. První ochutnání je úžasná svěží chuť habaner, asi tím citronem (a spoustou cukru). Je sladká, ale paradoxně mi to tady vůbec nevadí. Pálí dostatečně, ne však tolik, aby jí nešlo sníst víc než lžíci, což se taky stane. Je fakt návyková!