Habanero Hotsauce

Čerstvé habanero papričky, citron, rýžový ocet a česnek – jednoduchá, ale univerzální hotsauce skvělá na drůbeži, plná svěžesti. 

Dostupnost Skladem
189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Habanero Hotsauce

Hotsauce je světově nejrozšířenější druh chilli omáčky, která stojí na octovém základu. Její složení je na rozdíl od jiných druhů omáček nekomplikované, používají se pouze základní suroviny, ale výsledkem všestranně použitelná omáčka s často celosvětovou popularitou.

Naše Habanero Hotsauce je ale trochu jiná.

Dominantu tvoří čerstvé papričky Habanero, jejichž ovocnou chuť doprovází svěžest citrónové šťávy. Habaneros, původem ze střední Ameriky, jsou známé svou mimořádnou citrusovou vůní. A právě ta dává této omáčce její charakteristický projev. 

Použití této omáčky je opravdu univerzální. Kombinovat ji můžete s masem, zeleninou a vším dalším, co vás napadne. Vzhledem k vyššímu obsahu čerstvého chilli je tento produkt vhodný i pro milovníky vyšších hodnot pálivosti.

 

Složení: voda, chilli 27 % (Habanero Yellow), citrónová šťáva, ocet, cukr, česnek, zahušťovadlo: xanthan, regulátor kyselosti: kyselina citrónová

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli Omáčky
Objem: 185ml
Pálivost: 4/5
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 30.10.2023
Pecka
5
JK Avatar autora | 31.7.2023
Toto je stálice mezi omáčkami, kterou musí mít každý doma. Zelenina, maso, ryba, polévka, maso...maso... všemu sluší skvěle
5
JK Avatar autora | 25.8.2022
Dle mého skromného názoru, se jedná o jednu z nejlepších Habanero omáček na našem trhu. Kvalita je vždy vynikající a chuť neskutečná.
5
JK Avatar autora | 18.6.2020
Z produkce My-Chilli zatím moje nejoblíbenější. První ochutnání je úžasná svěží chuť habaner, asi tím citronem (a spoustou cukru). Je sladká, ale paradoxně mi to tady vůbec nevadí. Pálí dostatečně, ne však tolik, aby jí nešlo sníst víc než lžíci, což se taky stane. Je fakt návyková!