Kód: 39

Smoked Peppers

189 Kč 164,35 Kč bez DPH
Skladem

Tahle omáčka není pro měkoty !

Kategorie: Chilli Omáčky
Hmotnost: 0.4 kg
? Pálivost: 5/5
? Objem: 185 ml

Tahle omáčka není pro měkoty !

Jen se podívejte na seznam papriček, které jsme při její výrobě použili. Habanero vás rozehřeje, Bhut Jolokie, která sama o sobě má pálivost přes 1 000 000 SHU jednotek popálí, a jako třešnička na dortu - pyré z Carolina Reaper, papričky z tohoto rodu dosahují pálivosti přes 2 miliony SHU!

Tyhle tři pálivky vás pěkně potrápí, ale abychom zajistili že omáčka bude mít kromě vysoké pálivosti také chuť, papriky jsme vyudili na dubovém dřevu. Díky tomu má omáčka nádherně kouřové aroma a chuť.

Jestli si chcete naši omáčku opravdu vychutnat, zkuste ji samotnou, jen tak na lžičce. Ano, myslíme to vážně :-) je to zážitek a v první chvíli budete zřejmě litovat, ale jakmile pálivost trochu poleví, ucítíte parádní chuť všech spojených ingrediencí, a endorfiny, které se následně dostaví, také nejsou k zahození ;-)

 

Složení: paprika červená uzená (52%), voda, ocet, cukr, česneková pasta (česnek 70%, sůl, voda), pyré z chilli (Carolina Reaper 78%, ocet), sůl, chilli sušené (Jolokia), chilli sušené (Habanero), zahušťovadlo: Xanthan.