Gorki chili

Webová stránka značky: Gorki chili

 

Co o sobě slovinští chillimasteři Gorki chili říkají? Přečtěte si jejich krátký příběh a ochutnejte světově oceněné chilli omáčky, u kterých na palu rozhodně nešetřili :-)

Na předměstí našeho rodného Koperu, malého přímořského města na slovinském pobřeží, pěstujeme vlastní chillipapričky hezky od semínek. Naše rostliny vyrůstají na úrodné půdě, políbené středomořským sluncem a ovívané čistým, neznečištěným vzduchem.

Našimi hlavními produkty jsou chilli omáčky. Vytvořili jsme sestavu devíti chilli omáček a naším záměrem bylo, aby byla každá úplně jiná. Používáme vysoce kvalitní ingredience, abychom vytvořili opravdu chutné omáčky různých stupňů pálivosti. Chuť každé z omáček určuje nejen chuť různých druhů chilli papriček, ale také „klíčová“, hlavní ingredience.

Naše filozofie pěstování chilli papriček a výroby chilli omáček je dána dvěma hlavními cíli: kvalitou a chutí. Samozřejmě chceme, aby naše chilli omáčky byly pálivé, ale ještě víc se snažíme o to, aby skvěle chutnaly. Nejvíc nás těší, když nám naši zákazníci řeknou, že je naše omáčky baví ne proto, že chutnají jako oheň, ale proto, že chutnají lahodně.

Gorki Chilli

 

Žádné produkty značky Gorki chili nebyly nalezeny...