Gorki chili

Webová stránka značky: Gorki chili

 

Co o sobě slovinští chillimasteři Gorki chili říkají? Přečtěte si jejich krátký příběh a ochutnejte světově oceněné chilli omáčky, u kterých na palu rozhodně nešetřili :-)

Na předměstí našeho rodného Koperu, malého přímořského města na slovinském pobřeží, pěstujeme vlastní chillipapričky hezky od semínek. Naše rostliny vyrůstají na úrodné půdě, políbené středomořským sluncem a ovívané čistým, neznečištěným vzduchem.

Našimi hlavními produkty jsou chilli omáčky. Vytvořili jsme sestavu devíti chilli omáček a naším záměrem bylo, aby byla každá úplně jiná. Používáme vysoce kvalitní ingredience, abychom vytvořili opravdu chutné omáčky různých stupňů pálivosti. Chuť každé z omáček určuje nejen chuť různých druhů chilli papriček, ale také „klíčová“, hlavní ingredience.

Naše filozofie pěstování chilli papriček a výroby chilli omáček je dána dvěma hlavními cíli: kvalitou a chutí. Samozřejmě chceme, aby naše chilli omáčky byly pálivé, ale ještě víc se snažíme o to, aby skvěle chutnaly. Nejvíc nás těší, když nám naši zákazníci řeknou, že je naše omáčky baví ne proto, že chutnají jako oheň, ale proto, že chutnají lahodně.

Gorki Chilli

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
gorku chili red hot 2
Red Hot
Momentálně nedostupné
240 Kč

Silně pálivá a velmi univerzální pálivá omáčka.

447

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem